Staż w Dziale Personalnym

Data: 5 lip 2024

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym SAP (ewidencja czasu pracy, sporządzanie raportów)
  • Bieżąca obsługa pracowników
  • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu dokumentacji kadrowo-płacowej (weryfikacja pod względem ich kompletności i poprawności)
  • Wsparcie w zakresie prowadzenia i aktualizacji akt osobowych (zakładanie akt osobowych, archiwizacja dokumentów)
  • Udział w projektach HR (on-boarding nowych pracowników, digitalizacja pracy działu HR)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Student/studentka ostatnich lat lub absolwent/absolwentka (preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia, finanse, zarządzanie lub pokrewne)
  • Dobra znajomość MS Office 365
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność – lubisz pracować z ludźmi
  • Samodzielność, dokładność i rzetelność to Twoje naprawdę mocne strony
  • Zainteresowanie tematyką HR i chęci rozwoju zawodowego w tym kierunku
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin przez okres 12 miesięcy

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków