Staż w Dziale Szkoleń i Rozwoju

Data: 2022-08-02

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

Staż w Dziale Szkoleń i Rozwoju

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie w organizacji szkoleń, webinarów i różnych inicjatyw rozwojowych dla pracowników firmy
  • Współpraca przy projektach z obszaru human resources (badanie satysfakcji, zaangażowania pracowników itp.)
  • Dopasowywanie komunikatów z korporacji (w języku angielskim) dla lokalnego oddziału
  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego (warunek konieczny!)
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Power Point)
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji pracy i sumienności
  • Wykształcenia wyższego (licencjat) lub w trakcie studiów

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na cały etat na 12 miesięcy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji (codzienny kontakt z językiem angielskim) i szansę na dalszy rozwój
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medycznę, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport, posiłków, a także wakacji
  • Pracę w zgranym zespole i wsparcie dedykowanego opiekuna