Inżynierka/Inżynier Infrastruktury

Data: 1 lut 2024

Lokalizacja: Mszczonow, PL, 96-320

Firma: Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Utrzymanie techniczne systemów infrastruktury oraz budynków zgodnie z wymaganiami prawnymi, standardami firmy Corning i TPM
  • Monitorowanie niezawodności systemów/urządzeń/budynków i kosztów utrzymania
  • Nadzór nad dokumentacją danego systemu lub budynku:
    • kompletność i aktualizacja dokumentacji technicznej (instrukcje eksploatacji, obsługi, konserwacji, aktualizacja schematów, layoutów itp.)
    • kompletność dokumentacji wymaganej prawnie (m.in. karty i protokoły z przeglądów i napraw)
  • Rozwijanie wiedzy techników infrastruktury z zakresu zasad działania systemów
  • Prowadzenie projektów oszczędnościowych/modernizacyjnych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie min. 3 lata w dziale technicznym firmy produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Techniczne zrozumienie zasad działania systemów infrastruktury
  • Doświadczenie w tworzeniu planów przeglądowych i diagnozowaniu przyczyn awarii

TO OFERUJEMY:

  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
  • Dostęp do bezpłatnych platform e-learningowych
  • Przystosowanie zakładu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami