Kierowniczka/Kierownik Produkcji

Data: 3 kwi 2024

Lokalizacja: Mszczonow, PL, 96-320

Firma: Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii na obszarze wytwarzania włókna światłowodowego
  • Zarządzanie podległym zespołem i zapewnienie przestrzegania przez niego obowiązujących procedur
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Ustalanie priorytetów produkcyjnych na podstawie zaplanowanych zleceń, dostępności zasobów i przepływu materiałów
  • Raportowanie i analiza wyników
  • Aktywne uczestnictwo w projektach optymalizacyjnych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym/liderskim w firmie produkcyjnej
  • Rozwinięte zdolności przywódcze i umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
  • Znajomość narzędzi Lean Management
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

TO OFERUJEMY:

  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
  • Dostęp do bezpłatnych platform e-learningowych
  • Przystosowanie zakładu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami