Planistka/Planista Infrastruktury

Data: 18 paź 2024

Lokalizacja: Mszczonow, PL, 96-320

Firma: Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Zarządzanie procedurami utrzymania zakładu ( Procedura Działań Planowanych HZP dla Facility)
  • Tworzenie zbiorczego harmonogramu planowanych prac tygodniowych dla techników oraz serwisów zewnętrznych i nadzór nad ich wykonywaniem
  • Organizowanie serwisów zewnętrznych zgodnie z harmonogramem HZP i naprawami nieplanowanymi
  • Rozliczanie miesięczne czasu pracy techników, nadzór nad aktualnością kwalifikacji pracowników (m.in. SEP, UDT)
  • Nadzór nad dostępnością części zamiennych do prac planowanych, zakup części i materiałów dla potrzeb Facility
  • Zbiór, analiza i podsumowanie danych na potrzeby obliczania wskaźników (efektywność, awaryjność, koszty)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Umiejętności interpersonalne, samodzielność, odpowiedzialność, skuteczność
  • Bardzo dobra organizacja pracy (priorytetyzowanie, planowanie, śledzenie realizacji)

MILE WIDZIANE:

  • Wiedza teoretyczna z zakresu mechaniki, pneumatyki i/lub elektryki
  • Znajomość programów Maximo i SAP

Zapewnimy osobom niepełnosprawnym odpowiednie udogodnienia umożliwiające udział w procesie rekrutacyjnym lub rozmowie kwalifikacyjnej, pełnienie podstawowych funkcji zawodowych oraz otrzymywanie innych korzyści i przywilejów związanych z zatrudnieniem. W celu zgłoszenia prośby o zakwaterowanie, skontaktuj się z nami pod adresem accommodations@corning.com.