Staż w Dziale Inżynieryjnym

Data: 5 kwi 2024

Lokalizacja: Mszczonow, PL, 96-320

Firma: Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości produktu, wydajności i kosztów wytwarzania
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze produkcyjnym
  • Prowadzenie oraz nadzór nad dokumentacją mechaniczną i elektryczną maszyn
  • Uczestnictwo i/lub prowadzenie projektów optymalizacyjnych
  • Raportowanie z przebiegu realizacji powierzonych zadań

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów technicznych (preferowane kierunki: automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika, mechanika, inżynieria produkcji lub pokrewne)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

MILE WIDZIANE:

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym schematy elektryczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu sterowników PLC

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków