Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień / Junior Customer Service Specialist - Order Entry

Data: 2019-01-10

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95-010

Firma: Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wprowadzanie zamówień do systemu SAP
  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień
  • Kontakt z klientem międzynarodowym
  • Ścisła współpraca z wieloma działami wewnętrznymi takimi jak produkcja, sprzedaż, finanse, logistyka.
  • Realizowanie obowiązującej polityki cenowej

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywności i samodzielności
  • Spostrzegawczości oraz dbałości o szczegóły

CO ZYSKUJESZ:

        • Przyjazną atmosferę w pracy

        • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

        • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia

        • Pakiet benefitów, premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

           (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania

        • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych

          oraz mentoringowych

Uprzejmie informujemy, iż odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje