Senior IT Specialist

Data: 2019-03-06

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95-010

Wewnętrzni pracownicy Corning mają dostęp do globalnych ofert pracy. Jednak ważne jest zrozumienie, że to, czy kandydatura osoby zostanie rozpatrzona poza jej obszarem geograficznym (miejscowość, kraj, region) zależy od wielu czynników, w tym wiedzy merytorycznej lub kwalifikacji wymaganych lokalnie na danym stanowisku, konieczności uzyskania pozwolenia na pracę, kosztów przeniesienia itp. Decyzja w sprawie rozpatrzenia kandydatur spoza własnego obszaru należy do organizacji zatrudniającej. Osoby zainteresowane wolnym stanowiskiem w Corning prosimy o poinformowanie przełożonego przed złożeniem aplikacji.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne
  • Analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami  w obszarach

    informatycznych

  • Dostarczanie usług zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • Poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności usług
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT
  • Uczestnictwo w projektach lokalnych i międzynarodowych

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie w obszarze IT lub na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym)
  • Wiedza z zakresu różnych dziedzin informatyki  jak: znajomość sprzętu komputerowego, baz  danych, systemów operacyjnych, sieci LAN i WAN
  • Umiejętność programowania, rozwiązywania problemów i pracy w zespole
  • Wysokie zdolności interpersonalne i analityczne

CO ZYSKUJESZ:

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i doświadczenia
  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania
  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych

Firma zabrania jakichkolwiek form dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, wiek, religię, narodowość, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, niepełnosprawność, status weterana bądź dowolną inną chronioną prawem cechę osoby.