Staż w Dziale Jakości (ISO i Środowisko)

Data: 2019-01-08

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95-010

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 45.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

W listopadzie 2018 roku CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS Polska zajął I miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” oraz został wpisany na Złotą Listę Pracodawców przez Państwową Inspekcję Pracy.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

STAŻ W DZIALE JAKOŚCI

(ISO i Środowisko)

MIEJSCE PRACY: STRYKÓW

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Utrzymywanie i doskonalenie wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem
  • Nadzór nad dokumentacją systemową i procesową
  • Wspieranie działów inżynieryjnych przy wydawaniu dokumentacji
  • Nadzorowanie procesu działań korygujących i zapobiegawczych
  • Sporządzanie okresowych analiz funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Jakości i Środowiska
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań środowiskowych
  • Prowadzenie przeglądów na hali produkcyjnej pod kątem zgodności z wymaganiami środowiskowymi
  • Udział w audytach wewnętrznych

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów (preferowany kierunek: zarządzanie jakością, ochrona środowiska, inżynieria środowiska)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (praca z oddziałami za granicą)
  • Znajomości norm ISO 9001 oraz 14001
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet Office, SAP)
  • Komunikatywności, dokładności, sumienności, dyspozycyjności
  • Znajomości podstaw prawa z zakresu ochrony środowiska (jako dodatkowy atut)

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość poznania procesów biznesowych, logistycznych i operacyjnych wspieranych przez SAP
  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego
  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy ,,Pod Gruszą’’, świadczenie świąteczne ,,Mikołaj’’)
  • Bezpłatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy