Staż w Dziale LEAN

Data: 2019-08-12

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95-010

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 50.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

W listopadzie 2018 roku CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS Polska zajął I miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” oraz został wpisany na Złotą Listę Pracodawców przez Państwową Inspekcję Pracy.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

STAŻ W DZIALE LEAN

(MIEJSCE PRACY: STRYKÓW

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Rozwijanie  systemu ciągłego doskonalenia oraz szerzenie kultury Lean
  • Współpraca przy projektach oszczędnościowych i optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Mapowanie strumienia wartości
  • Standaryzowanie i normowanie pracy
  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń podnoszących kompetencje pracowników firmy
  • Koordynacja programu iKaizen
  • Wsparcie kierownika produkcji w jego codziennej pracy

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich (preferowany kierunek: inżynieria produkcji)
  • Dobrej znajomości Pakietu MS Office
  • Komunikatywności i dokładności
  • Dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Zaangażowania i samodzielności
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę na pełen etat na 12 msc-y
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów, w tym premię roczną, opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków (kantyna w miejscu pracy), program doceniania i nagradzania
  • Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie, w tym udział w szkoleniach, programach rozwojowych oraz mentoringowych