Staż w Laboratorium Materiałowym

Data: 2019-01-08

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95-010

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. Corning OC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 45.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

W listopadzie 2018 roku CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS Polska zajął I miejsce w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” oraz został wpisany na Złotą Listę Pracodawców przez Państwową Inspekcję Pracy.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

STAŻ W LABORATORIUM MATERIAŁOWYM

(MIEJSCE PRACY: STRYKÓW)

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Planowanie testów i nadawanie priorytetów.
  • Samodzielne przeprowadzanie pomiarów i interpretacja wyników.
  • Wsparcie różnych działów.
  • Przygotowywanie raportów i dokumentacji technicznej.
  • Udział w projektach badawczych.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego: (preferowane kierunki Chemia, Materiałoznawstwo oraz pokrewne)
  • Doświadczenia w pracy w laboratorium.
  • Doświadczenie w pomiarach laboratoryjnych:
    • analiza termiczna (DSC, TGA),
    • spektroskopia IR,
    • badanie właściwości fizycznych i chemicznych polimerów.
  • Języka angielskiego na poziomie zaawansowany w mowie i piśmie.
  • Umiejętności pracy z normami.

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość poznania procesów biznesowych, logistycznych i operacyjnych wspieranych przez SAP
  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego
  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy ,,Pod Gruszą’’, świadczenie świąteczne ,,Mikołaj’’)
  • Bezpłatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy