Technik Utrzymania Ruchu/ Maintenance Technician

Data: 2019-01-07

Lokalizacja: Stryków, Polska, PL, 95-010

Corning jest jedną z czołowych na świecie innowacyjnych firm w sektorze materiałoznawstwa. Już od 166 lat tworzy wynalazki, które zmieniają nasze życie. Corning wykorzystuje swą niezrównaną wiedzę w dziedzinie szklarstwa, ceramiki i fizyki optycznej, a także wysokie zdolności produkcyjne i inżynieryjne w celu opracowania epokowych produktów, które przekształcają branże przemysłu i poprawiają jakość życia. Szkło Corning Valor™ to przykład przełomowego rozwiązania stworzonego specjalnie z myślą o przechowywaniu i ochronie leków podawanych dożylnie. Corning jest również światowym liderem linii farmaceutycznych; spółka produkuje różne rodzaje przezroczystych i oranżowych rur szklanych wykorzystywanych przez klientów w formie fiolek, kartridżów, ampułek i strzykawek.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Wykształcenia minimum średnie techniczne
  • Znajomości budowy maszyn oraz układów pneumatycznych
  • Podstawowej znajomości sterowników PLC (programowanie, diagnostyka)
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Uprawnień SEP do 1kV
  • Wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej  (jako dodatkowy atut)
  • Znajomość systemów CMMS (jako dodatkowy atut)

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • Wsparcie przy modernizacjach, usprawnieniach

CO OFERUJEMY:

  • Bezpłatny transport z Łodzi, Aleksandrowa Łódzkiego, Zgierza, Koluszek, Brzezin, Łęczycy, Ozorkowa, Łowicza, Głowna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i poziomu kompetencji
  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do posiłków (kantyna w miejscu pracy)
  • Wysokie standardy BHP
  • Przyjazną atmosferę pracy

Firma zabrania jakichkolwiek form dyskryminacji ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, wiek, religię, narodowość, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, niepełnosprawność, status weterana bądź dowolną inną chronioną prawem cechę osoby.