Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu / Intern Maintenance Department

Data: 2021-01-12

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

STAŻ W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

OBOWIĄZKI:

  • Przygotowanie checklist i dokumentacji przeglądowej
  • Udział we wprowadzaniu i optymalizowaniu prewencyjnej konserwacji maszyn produkcyjnych
  • Wsparcie działu w bieżących projektach
  • Przygotowywanie raportów i analiz na temat awarii i ich przyczyn
  • Prowadzenie bazy danych nt. urządzeń produkcyjnych (system typu CMMS; SAP)
  • Tworzenie rysunków technicznych elementów maszyn za pomocą programów typu CAD (AutoCad; SolidWorks)

WYMAGANIA:

  • Absolwent / student uczelni o profilu technicznym (preferowany profil mechaniczny lub elektryczny)
  • Mile widziana wiedza z zakresu podstaw budowy maszyn
  • Chęć do pracy oraz widoczne zaangażowanie w bieżące sprawy działu
  • Obsługa komputera i znajomość Pakietu Office 2010 (zwłaszcza Excel)
  • Mile widziana obsługa oprogramowania typu CAD (Autocad, SolidWorks)
  • Mile widziana komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Poznanie szerokiego zakresu urządzeń/rozwiązań technicznych oraz ciągów technologicznych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości osobistego rozwoju