Staż w Dziale Jakości / Intern in Quality Department

Data: 2021-02-18

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

poszukuje zewnętrznie i wewnętrznie osoby na:

STAŻ W DZIALE JAKOŚCI OCS

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Analiza danych i inicjowanie usprawnień procesowych pod kątem jakości
  • Liderowanie akcjom redukującym koszty jakości
  • Wspieranie Inżyniera Jakości w codziennych obowiązkach (proces reklamacji, zadania projektowe, spotkania produkcyjne)
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej oraz wspomaganie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych
  • Udział w akcjach promujących jakość

    CZEGO OCZEKUJEMY:
  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich (preferowany kierunek: zarządzanie jakością, inżynieria produkcji)
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego (praca z oddziałami za granicą)
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi MS Office (szczególnie Excel)
  • Analitycznego myślenia, umiejętności wyciągania wniosków
  • Komunikatywności, sumienności, wielozadaniowości, samodzielności
  • Znajomości zagadnień dotyczących SPC (mile widziana)

    CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Platformę kafeteryjną
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy