Inżynierka/Inżynier ds. Badań i Rozwoju (Ingress Protection Capability)

Data: 5 wrz 2024

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

Inżynierka/Inżynier ds. Badań i Rozwoju

(Ingress Protection Capability)

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Projektowanie produktów do zastosowania zewnętrznego, wykonanych z materiałów plastikowych lub metalowych zgodnie z wymaganiami klienta
  • Praca w międzynarodowych projektach z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie projektowania, testowania i modelowania produktów do zastosowania zewnętrznego.
  • Analiza istniejących i nowych rozwiązań z zastosowaniem analizy tolerancji i FMEA
  • Projektowanie niezawodnych rozwiązań przy użyciu analitycznych i kreatywnych metod rozwiązywaniu problemów
  • Dobór i rekomendacja materiałów do rozwiązań z nastawianiem na polimery i materiały gumowe
  • Koordynowanie i analizowanie wyników badań z zakresu testów środowiskowych badanych materiałów
  • Monitorowanie pozycji rynkowej konkurencji, analiza produktów i patentów

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika lub materiałoznawstwo)
  • 2-letnie doświadczenie w projektowaniu produktów do zastosowania zewnętrznego, formowanych wtryskowo, z wykorzystaniem programów CAD
  • Umiejętność rozwiązywania trudnych problemów technicznych poprzez opracowywanie kreatywnych projektów i rozwiązań ze zrozumieniem podstawowych zasad inżynierii
  • Wiedza z zakresu wytrzymałości i mechaniki materiałów oraz zastosowania jej w praktyce
  • Znajomość stosowania tolerancji geometrycznych ISO - GD&T i analiz tolerancji
  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności komunikacyjne i doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole

MILE WIDZIANE:

  • Wiedza na temat projektowania uszczelnień do produktów stosowanych zewnętrznie
  • Doświadczenie z Creo i Windchill