Specjalista/Specjalistka IT

Date: Nov 29, 2021

Location: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Company: Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Codzienne wsparcie lokalnego działu IT
  • Utrzymanie i rozwój aplikacji wspierających systemy produkcyjne
  • Wsparcie systemu MES (Manufacturing Execution System)
  • Analiza błędów występujących w systemach i ich usuwanie
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z urządzeniami i aplikacjami  w obszarach informatycznych
  • Dostarczanie usług zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • Poszukiwanie ulepszeń w zakresie poprawy wydajności i efektywności usług
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i procedur w zakresie IT
  • Uczestnictwo w projektach

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego informatycznego (lub pokrewnego) / statusu studenta wyższej uczelni na kierunku informatycznym (lub pokrewnym)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wiedzy z zakresu różnych dziedzin informatyki  jak: znajomość sprzętu komputerowego, baz danych, systemów operacyjnych,  sieci LAN i WAN
  • Umiejętności programowania
  • Analitycznego myślenia
  • Umiejętności identyfikowania i rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole

MILE WIDZIANE:

  • Programowanie w środowisku MS .NET
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość MS Windows Server
  • Znajomość MS SQL Server
  • Znajomość MS Business Intelligence and MS Power BI
  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami

ZAPEWNIAMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
  • Przystosowanie zakładu do potrzeb osób niepełnosprawnych