Staż w Laboratorium Materiałowym

Data: 2022-06-22

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wykonywanie testów na materiałach polimerowych (termoanaliza, identyfikacja oraz badania mechaniczne i starzeniowe)
  • Przygotowywanie raportów oraz prezentacji w celu udokumentowania przeprowadzonych badań i znalezieniu nowych rozwiązań
  • Współpraca z globalną grupą materiałową
  • Przegląd literatury naukowej w celu rozwiązywania problemów materiałowych, proponowania nowych rozwiązań i metod badawczych
  • Współpraca z działem inżynieryjnym, jakości oraz R&D

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: inżynieria materiałowa, technologia chemiczna, polimery lub pokrewne) – student ostatniego roku studiów inżynierskich lub podczas studiów magisterskich
  • Wiedzy z zakresu materiałów polimerowych
  • Mile widziane doświadczenie w charakteryzacji materiałów polimerowych (np. FTIR, DSC, TGA)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Samodzielności, zaangażowania i proaktywnego podejścia do zadań
  • Komunikatywności i umiejętności współpracy w międzynarodowym środowisku

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego