Staż w Dziale Zakupów Strategicznych

Data: 2022-09-07

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Praca w strukturze globalnego przedsiębiorstwa w przekroju wszystkich kategorii zakupowych (materiały produkcyjne, usługi, Capex)
  • Ścisła współpraca z Menadżerami Zakupów
  • Wsparcie w pozyskaniu ofert handlowych od dostawców
  • Wsparcie procesu wyboru dostawcy
  • Udział w negocjacjach cen i warunków handlowych z dostawcami
  • Wsparcie w zarządzaniu danymi strategicznymi w SAP-ie i innych platformach IT
  • Dostarczanie informacji, analiza danych i raportowane oszczędności dla zarządu oraz pracowników Działu Zakupów

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dbałości o szczegóły
  • Umiejętności zbierania i analizowania danych
  • Umiejętności w MS Excel na poziomie co najmniej średniozaawansowanym

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego