Monter/Monterka

Data: 2021-09-07

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osób na stanowisko:

MONTER / MONTERKA

Zatrudnienie Bezpośrednio Przez Corning

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Montaż drobnych elementów
  • Dbanie o dobrą jakość wytwarzanych produktów
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Stosowanie procedur i instrukcji i na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w pracy na linii montażowej, w firmie produkcyjnej ok. 1 rok (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w montażu drobnych elementów)
  • Wykształcenia min. zawodowe (wykształcenie średnie będzie dodatkowym atutem)
  • Zdolności manualnych
  • Braku alergii na czynniki chemiczne
  • Doświadczenia w obsłudze komputera i monitorów ekranowych
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Umiejętności pracy w zespole

CO MOŻESZ ZYSKAĆ:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - do 3600 zł brutto (w tym stawka podstawowa, premia frekwencyjna, oraz dodatek za pracę w porze nocnej)
  • Premia roczna uzależniona od wyników firmy
  • Rozbudowany fundusz świadczeń socjalnych
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Wysokie standardy BHP oraz przyjazną atmosferę pracy
  • Polecając 5 znajomych do pracy możesz otrzymać nawet 3500 zł brutto nagrody!