Operatorka/Operator Linii Produkcyjnej

Data: 2022-01-06

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

OPERATORKA/OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Po wyszkoleniu, samodzielne przezbrajanie oraz fachowa obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z kartą technologiczną z zachowaniem standardów jakościowych i ilościowych
  • Kontrola i regulacja parametrów procesowych tj. średnica wyrobu, prędkość, obroty dozowania
  • Potwierdzanie produktów w programie SAP oraz wypełnianie prostych raportów zmianowych w programie Excel
  • Codzienna współpraca z Inżynierem produkcji, testy nowych produktów, ustawianie procesu
  • Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń (TPM, 5S)

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Min. 5-letnie doświadczenie przy obsłudze maszyn w procesie wytłaczania tworzyw sztucznych
  • Wykształceni średnie techniczne lub zawodowe
  • Umiejętność obsługi komputera: Excel, SAP
  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze komputera sterującego linia produkcyjną
  • Dyspozycyjność, dokładność
  • Chęć rozwoju, szkolenia, zaangażowania w wykonywane obowiązki

ZAPEWNIAMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Pracę w równoważnym systemie czasu pracy - średnio 16 dni roboczych w miesiącu po 12h, wszystkie święta wolne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i poziomu kompetencji
  • Godziny nocne, tj. 22:00-06:00, dodatkowo płatne – dodatek w wysokości  5 zł/h brutto
  • Premia miesięczna – 10%
  • Premia za pracę w systemie równoważnym 12-godzinnym – 400 zł brutto
  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)