Production Intern/Stażysta w Dziale Produkcji

Data: 2021-01-08

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS jest światowym liderem kompleksowych rozwiązań optycznych dla przemysłu telekomunikacyjnego. COC jest częścią Corning Incorporated, które istnieje od 1851 roku, z siedzibą główną w mieście Corning, New York. Corning Incorporated zatrudnia ponad 40.000 pracowników, posiada ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.

Lokalizacja: Stryków, 30 minut z centrum Łodzi - dojeżdża do nas autobus miejski linii 60C.

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy osoby na:

STAŻ W DZIALE PRODUKCJI

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • kontrola i utrzymanie parametrów w systemach produkcyjnych
  • zbieranie i analiza danych oraz wskaźników produkcyjnych
  • aktualizacja dokumentacji na obszarze produkcyjnym
  • proponowanie i wprowadzenia usprawniań 5S na obszarze produkcyjnym
  • optymalizacja zadań i zakresu obowiązków na stanowiskach produkcyjnych

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich (preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Elektrotechnika, Mechanika, Automatyka i Robotyka)
  • znajomości  jęz. angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • dobrej znajomości Microsoft Excel, Power Point
  • umiejętności dobrej organizacji pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia

CO ZYSKUJESZ:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości osobistego rozwoju