STAŻ W DZIALE ŚRODOWISKO I ISO / ISO Intern

Data: 2021-04-07

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

STAŻ W DZIALE ŚRODOWISKO I ISO

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Utrzymywanie i doskonalenie wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem
  • Nadzór nad dokumentacją systemową i procesową
  • Wspieranie działów inżynieryjnych przy wydawaniu dokumentacji
  • Nadzorowanie procesu działań korygujących i zapobiegawczych
  • Sporządzanie okresowych analiz funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Jakości i Środowiska
  • Szkolenie pracowników z zakresu Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem
  • Udział w audytach wewnętrznych

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich (preferowany kierunek: zarządzanie jakością, inżynieria produkcji)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (praca z oddziałami za granicą)
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (pakiet Office)
  • Komunikatywności, dokładności, sumienności, dyspozycyjności
  • Znajomości podstaw prawa z zakresu ochrony środowiska (jako dodatkowy atut)
  • Znajomości norm ISO 9001 oraz 14001 (jako dodatkowy atut)

CO ZYSKUJESZ:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Wsparcie w kreowaniu ścieżki rozwoju osobistego
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Platformę kafeteryjną
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego