Specjalistka/Specjalista ds. Rekrutacji

Data: 2022-09-21

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, w tym:
    • Przygotowywanie ogłoszeń
    • Weryfikacja napływających aplikacji oraz wstępne wywiady telefoniczne
    • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
    • Współpraca z menadżerami rekrutującymi, w tym także z menadżerami z innych lokalizacji
    • Współpraca z firmami zewnętrznymi w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz z mediami zamieszczającymi ogłoszenia o pracę
    • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami oraz utrzymywanie Candidate Experience na najwyższym poziomie podczas całego procesu rekrutacji
    • Zarządzanie aplikacjami w systemie Success Factor
  • Wsparcie działań mających na celu budowanie i wzmacnianie wizerunku pracodawcy na rynku pracy
  • Raportowanie statusu bieżących rekrutacji
  • Wsparcie zespołu w całości prowadzonych procesów HR

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na specjalistyczne stanowiska
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office)
  • Znajomości narzędzi rekrutacji i selekcji

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Znajomość prawa pracy

ZAPEWNIAMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
  • Przystosowanie zakładu do potrzeb osób niepełnosprawnych