Specjalistka/Specjalista ds. Zakupów (Capital)

Date: Jan 8, 2022

Location: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Company: Corning

Specjalistka/Specjalista ds. Zakupów
(Capital)

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Zapewnienie poprawnego procesu zakupowego dla kategorii Capital
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi i prowadzenie działań naprawczych
  • Prowadzenie negocjacji warunków handlowych i umów handlowych z dostawcami
  • Pozyskiwanie nowych lub alternatywnych dostawców
  • Prowadzenie procesów zakupowych (od zapytania ofertowego po egzekucję zamówienia)
  • Prowadzenie procesu decyzyjnego metodą Kepner-Tregoe
  • Tworzenie analizy ryzyka i ustalanie priorytetów celem pokrycia braków
  • Zarządzanie relacjami ze strategicznymi dostawcami
  • Reprezentowanie GSM w grupach projektowych
  • Gromadzenie i analiza danych finansowych oraz ocena pracy dostawcy
  • Wspieranie nowoczesnych narzędzi i platform: ARIBA eAuction, RiskMethods, ELEMENTUM

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Logistyka, Ekonomia, Stosunki Międzynarodowe, Zarządzanie oraz Inżynieria
  • 2 lat doświadczenia w dziale zakupowym
  • Minimum roku doświadczenia w pracy w branży produkcyjnej
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomości SAP R/3 oraz pakietu Office (w szczególności Excel)
  • Komunikatywności, zorientowania na szczegóły
  • Mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu negocjowania umów

ZAPEWNIAMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
  • Premie roczne
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wczasy pod gruszą
  • Benefity dla rodziców (wypoczynek dla dzieci, wyprawki szkolne i przedszkolne, upominki dla dzieci na dzień dziecka)
  • Przystosowanie zakładu do potrzeb osób z niepełnosprawnościami