Staż w Dziale Środowiskowej Zgodności Produktów / Environment & Compliance Intern

Date: Sep 19, 2021

Location: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Company: Corning

STAŻ W DZIALE

ŚRODOWISKOWEJ ZGODNOŚCI PRODUKTÓW

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Potwierdzenie zgodności wyrobów z wymaganiami środowiskowymi
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (dostawcy, firmy consultingowe) w zakresie wymagań środowiskowych
  • Przygotowywanie okresowych raportów dla produktów wprowadzanych na rynki krajów regionu EMEA
  • Weryfikacja statusu produktu w systemie SAP
  • Wsparcie zespołu w bieżących projektach i zadaniach

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich
  • Zdolności analitycznych
  • Znajomości jęz. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Dobrej znajomości MS Office (w szczególności programu Excel)
  • Umiejętności analizy przepisów (dyrektywy, rozporządzenia itp.)
  • Komunikatywności oraz sumienności
  • Umiejętności pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego