Staż w Dziale Badań i Rozwoju

Data: 2022-06-18

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Prowadzenie testów i badań w celu poszerzenia fundamentalnej wiedzy z zakresu mechaniki systemów uszczelnień
  • Przygotowanie dokumentacji i raportów z przeprowadzonych badań i testów
  • Budowa i operowanie niestandardowego aparatu testowego
  • Praca w multidyscyplinarnych grupach inżynierskich
  • Współpraca z naukowcami i ekspertami z różnych dziedzin
  • Pomoc w tworzeniu laboratorium badawczo-naukowego oraz jego utrzymaniu
  • Wsparcie działu R&D w bieżących pracach i badaniach

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Studenta ostatnich lat lub absolwenta studiów technicznych (preferowane: Wydział Mechaniczny, Wydział Fizyki)
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Dobre umiejętności manualne, obycie z podstawowymi narzędziami i maszynami warsztatowymi
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Kreatywności w szukaniu informacji i wyciąganiu wniosków
  • Znajomości programów MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Znajomości języka programowania LabView i sprzętu National Instrument
  • Dodatkowymi atutami będą: wiedza na temat materiałów polimerowych w szczególności elastomerów oraz CAD

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego