Staż w Dziale Badań i Rozwoju / R&D Intern

Data: 2021-04-01

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

STAŻ W DZIALE BADAŃ I ROZWOJU

DESIGN SUPPORT SERVICES

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Udział w projektowaniu nowych produktów oraz modyfikacja istniejących
  • Projektowanie oraz modyfikacja narzędzi i elementów linii produkcyjnych
  • Ścisła współpraca z Inżynierami Produktu, Produkcji i Rozwoju Produktu, w celu wdrażania nowych produktów do procesu produkcyjnego
  • Udział w pełnym cyklu rozwoju produktu
  • Opracowywanie i testowanie prototypów

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich (preferowane: Wydział Mechaniczny)
  • Praktycznej znajomości zasad sporządzania rysunku technicznego
  • Praktycznej znajomości oprogramowania typu CAD (preferowany SolidWorks i/lub PTC Creo)
  • Podstawowej znajomości programów MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Dobrej znajomości jęz. angielskiego
  • Samodzielności, otwartości oraz chęci uczenia się

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego