Staż w Dziale Finansów (Controlling) / Intern Controlling Department

Data: 2021-09-19

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

STAŻ W DZIALE FINANSÓW

(CONTROLLING)

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Pomoc w przygotowywaniu raportów i analiz finansowych
  • Wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca
  • Kalkulacja kosztów standardowych w SAP (costing)
  • Kontrola kosztów poszczególnych działów i odchyleń od budżetu

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Absolwent/-ka lub student/-ka ostatnich lat studiów ekonomicznych (preferowany kierunek finanse i rachunkowość )
  • Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel: tabele przestawne, funkcje takie jak WYSZUKAJ.PIONOWO, SUMA.JEŻELI
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Zdolności analityczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego