Staż w Dziale Finansów

Data: 2023-01-23

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Dekretacja faktur zakupowych
  • Kontrola poprawności księgowań faktur zakupowych
  • Analiza terminów płatności (wiekowanie zobowiązań)
  • Współpraca z Centrum Rozliczeniowym
  • Rozliczanie wydatków pracowniczych
  • Przygotowanie raportów wewnętrznych

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów ekonomicznych (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość)
  • Znajomości arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Podstawowej wiedzy z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy