Staż w Dziale Inżynierii Procesu

Data: 28 cze 2024

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości produktu, wydajności i kosztów wytwarzania
  • Wsparcie w prowadzonych projektach grupy inżynierów procesu
  • Wspieranie przy budowie dokumentacji procesowej oraz dbanie o jej spójność
  • Udział we wdrażaniu nowych konfiguracji produktowych
  • Wykonywanie testów na produkcji w celu weryfikacji jakości produktu i wydajności procesów
  • Zbieranie i analiza danych procesowych
  • Raportowanie z przebiegu realizacji powierzonych zadań

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów magisterskich/inżynierskich (preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Automatyka, Mechatronika, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność i otwartość
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin przez okres 12 miesięcy

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi Microsoft 365 (Sharepoint, PowerBI, Power Apps)

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków