Staż w Dziale Inżynierii Produkcji / Engineering Intern

Data: 2021-11-21

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

STAŻ W DZIALE INŻYNIEII PRODUKCJI

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Optymalizacja istniejących procesów produkcyjnych pod kątem: bezpieczeństwa, jakości produktu, wydajności i kosztów wytwarzania
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w wyznaczonym obszarze produkcyjnym
  • Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją podległych procesów produkcyjnych
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów i kwalifikacji nowych materiałów
  • Wykonywanie pomiarów geometrycznych kabli światłowodowych i komponentów
  • Zbieranie i analiza danych procesowych
  • Raportowanie z przebiegu realizacji powierzonych zadań

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich
  • Znajomości programów MS Office, w tym umiejętności pracy z programem MS Excel i MS Power Point
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Dobrej organizacji pracy i analitycznego myślenia

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego