Staż w Dziale Jakości/Intern in Quality Departament

Data: 2021-07-16

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

STAŻ W DZIALE JAKOŚCI

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wspieranie Inżyniera Jakości w codziennych obowiązkach (analiza danych jakościowych, nadzór nad procesem produkcyjnym)
  • Prowadzenie akcji projektowych z zakresu optymalizacji procesów i redukcji kosztów jakości
  • Tworzenie dokumentacji jakościowej oraz wspomaganie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych
  • Udział w audytach procesów produkcyjnych

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów (preferowany kierunek: zarządzanie jakością, inżynieria produkcji, inżynieria lub ochrona środowiska)
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego (praca z oddziałami za granicą)
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość SAP)
  • Komunikatywności, dokładności, sumienności, dyspozycyjności

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego