Staż w Dziale Personalnym / HR Intern (Administration)

Date: Nov 24, 2021

Location: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Company: Corning

STAŻ W DZIALE PERSONALNYM

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie przy zakładaniu i aktualizacji akt osobowych
  • Archiwizacja dokumentacji kadrowej
  • Pomoc przy wprowadzaniu danych do systemów kadrowo-płacowych
  • Wprowadzanie danych do raportów oraz przygotowywanie zestawień i analiz
  • Bieżąca pomoc pracownikom firmy w sprawach personalnych
  • Współpraca i wsparcie przy projektach prowadzonych w dziale

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: administracja, socjologia, prawo, psychologia, ekonomia)
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (zwłaszcza Excel)
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • Mile widziana podstawowa znajomość prawa pracy

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego