Staż w Dziale Planowania

Data: 17 paź 2024

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Nadzór nad realizacją dostaw komponentów i kontakt z dostawcami
  • Samodzielne planowanie wydzielonego obszaru produkcyjnego
  • Wsparcie planistów produkcji przy analizie potrzeb materiałowych i zakupów operacyjnych
  • Monitorowanie wskaźników KPI oraz ich interpretacja
  • Poznanie i efektywne korzystanie z systemu SAP oraz Power BI
  • Współpraca z innymi zespołami w firmie

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów licencjackich/inżynierskich/magisterskich (preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Logistyka)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym
  • Chęć do zdobywania wiedzy i doświadczenia
  • Zaangażowanie w powierzone zadania i skrupulatność ich wykonania
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin przez okres 12 miesięcy

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków