Staż w Dziale Planowania Produkcji

Data: 2022-11-18

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Możliwość samodzielnego planowania wydzielonego obszaru produkcyjnego
  • Poznanie oraz samodzielne korzystanie z systemu SAP
  • Zapewnienie dostępności wyrobów gotowych zgodnie z oczekiwaniami klienta
  • Operacyjne wsparcie planistów produkcji przy analizie potrzeb materiałowych i zakupów operacyjnych
  • Raportowanie oraz kontrola stanów magazynowych
  • Kontrolowanie wskaźników KPI oraz ich interpretacja
  • Współpraca z wieloma zespołami firmy
  • Wykorzystanie wiedzy nabytej na studiach w praktyce

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich
  • Znajomości MS Excel na podstawowym poziomie
  • Dobrej znajomości języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym
  • Rozwiniętych zdolności analitycznych
  • Dyspozycyjności przy elastycznym czasie pracy
  • Chęci do nauki oraz poszerzania swoich umiejętności
  • Doskonałej organizacji pracy w dynamicznym środowisku
  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych oraz proaktywnego podejścia do powierzanych zadań

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy