Staż w Dziale R&D / R&D Intern

Date: Oct 2, 2021

Location: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Company: Corning

STAŻ W DZIALE R&D

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Czynny udział w projektach prowadzonych przez dział R&D (projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w dziedzinie kabli światłowodowych)
  • Udział w projektowaniu i przeprowadzaniu eksperymentów na liniach produkcyjnych (możliwość samodzielnego przeprowadzenia niewielkich projektów)
  • Udział w pełnym cyklu rozwoju produktu (projektowanie, prototypowanie, walidacja, wdrożenie do produkcji)
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej i procesowej
  • Ścisła współpraca z inżynierami produkcji w celu wdrażania nowych produktów do procesu produkcyjnego

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich (preferowane: Wydział Mechaniczny oraz Automatyki)
  • Znajomości programów MS Office (Excel, Word, Power Point)
  • Dobrej znajomości jęz. angielskiego
  • Samodzielności, otwartości, chęci uczenia się
  • Znajomości zagadnień związanych ze statystyczną kontrolą procesu (jako dodatkowy atut)

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Poznanie szerokiego zakresu urządzeń/rozwiązań technicznych oraz ciągów technologicznych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego