Staż w Dziale Rekrutacji

Data: 2022-09-20

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Koordynacja programu staży i praktyk
  • Wsparcie w rekrutacjach na stanowiska produkcyjne i biurowe
  • Koordynacja prac dyplomowych pisanych przez studentów we współpracy z firmą
  • Udział w projektach HR
  • Wsparcie w promowaniu marki pracodawcy i organizowaniu wewnętrznych wydarzeń dla pracowników

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, prawo, administracja, ekonomia)
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (zwłaszcza Power Point i Excel)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w dziale personalnym (np. praktyki) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość prawa pracy mile widziana

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego