Staż w Dziale Zarządzania Łańcuchem Dostaw / SCM Intern

Data: 2021-06-08

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

STAŻ W DZIALE ZARZĄDZANIA ŁAŃCUCHEM DOSTAW (SCM)

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • wsparcie planistów regionalnych poprzez zrzuty danych z systemu SAP i tworzenie raportów w programie Excel dotyczących:
    • realizacji planu produkcji oraz poziomów sprzedaży
    • nowych zamówień klientów
    • poziomu zapasów wyrobów gotowych
  • udział i wspieranie bieżących działań i projektów realizowanych przez dział Zarządzania Łańcuchem Dostaw
  • komunikacja i współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich
  • Znajomości MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Zdolności analitycznych
  • Dyspozycyjności i samodyscypliny.
  • Umiejętności i chęci szybkiego uczenia się
  • Podstawowej znajomości systemu SAP (jako dodatkowy atut)

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego