Staż w Dziale Zarządzania Linią Produktową / Intern PLM Department

Date: 29-Apr-2021

Location: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

Company: Corning

STAŻ W DZIALE ZARZĄDZANIA LINIĄ PRODUKTOWĄ

(Cable Assembly)

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie działu Zarządzania Linią Produktową w codziennej pracy
  • Współpraca z międzynarodowymi działami Customer Service, Technology, Application Engineering, Supply Chain oraz Produkcji  w ramach zidentyfikowanych zadań zarządczych związanych z projektami lub codzienną praca
  • Wprowadzanie nowych produktów do Systemu SAP
  • Tworzenie kart produktów
  • Prowadzenie projektów usprawniających zarzadzanie linią produktową

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich: (preferowane kierunki Chemia, Materiałoznawstwo oraz Zarządzenie bazami danych, Zarządzanie produkcją)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się
  • Umiejętności sprawnej komunikacji oraz prezentacji
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • Umiejętności pracy nad szczegółami
  • Pomysłów na usprawnienia pracy oraz chęć wprowadzania ich w życie na swoim stanowisku pracy.

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego