Staż w Dziale Zarządzania Linią Produktową / Intern in PLM Department

Data: 2021-04-01

Lokalizacja: Strykow, Łódzkie, PL, 95-010

Firma: Corning

STAŻ W DZIALE
ZARZĄDZANIA LINIĄ PRODUKTOWĄ

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Wsparcie działu PLM w codziennej pracy
  • Współpraca z międzynarodowymi działami Customer Service, Technology, Application Engineering, Supply Chain oraz Produkcji w ramach prowadzonych projektów lub codziennej pracy
  • Tworzenie kart produktów
  • Prowadzenie projektów usprawniających zarządzanie linią produktową

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat studiów magisterskich/inżynierskich: (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, telekomunikacja, zarządzanie produkcją)
  • Bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego
  • Dobrej znajomości narzędzi MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Chęci i umiejętności szybkiego uczenia się oraz dokładności w wykonywanych zadaniach
  • Umiejętności pracy w zespole oraz sprawnej komunikacji
  • Pomysłów na usprawnienia pracy oraz chęci wprowadzania ich w życie
  • Podstawowej wiedzy z zakresu programowania narzędzi do zarządzania danymi (jako dodatkowy atut)

OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platformę kafeteryjną, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego