Staż w Dziale Zarządzania Projektami

Data: 2022-11-17

Lokalizacja: Strykow, Lodzkie, PL, 95-010

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Koordynowanie już prowadzonych projektów - organizacja spotkań, generowanie raportów
  • Asystowanie przy tworzeniu harmonogramów w programie MS Project - pomoc w opracowywaniu zadań i podzadań w celu zapewnienia zadowalającej realizacji wymagań projektowych zgodnie z harmonogramem
  • Ocena postępów i wydajności harmonogramu projektu oraz identyfikacja rozwijających się obszarów problemowych
  • Analizowanie ścieżki krytycznej i planów bazowych oraz proponowanie alternatywnych, lepszych rozwiązań.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub ostatnich lat studiów technicznych
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Otwartości, komunikatywności, uśmiechu
  • Umiejętności zbierania i analizowania danych
  • Podstawowej znajomości MS Project, otwartości na nowe doświadczenia w dziedzinie Zarządzania Projektami, chęci nauki.

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego